Kuula(57 min)

Siin Tartu. Elu

Avame oma silmad elurikkusele, uurime, kuidas selle tajumine on mõjutanud inimeste omavahelisi suhteid, müttame võpsikus ja pöörame uue lehekülje maavälise elu otsinguil, teejuhtideks andekad Eesti teadlased.

  • Saatejuht, toimetaja, monteerija:Maarja Merivoo-Parro
  • Illustratsioon:Joonas Sildre
  • Originaalmuusika:Janek Murd
  • Avaldatud:05.2021

Ei ole võimalik olla üksinda kodus, sest meie pesad on täis imetillukest elu. Ka inimene ise on justkui ökosüsteem täis baktereid ja neid karjatavaid viiruseid, just nagu kõik teisedki loomad. Ometi kipume end loodusest eraldiseisvana tajuma, mistõttu ei märka ega hinda elu imet enda sees ja ümber. “Siin Tartu” värskes osas avame oma silmad elurikkusele, uurime, kuidas selle tajumine on mõjutanud inimeste omavahelisi suhteid, müttame võpsikus ja pöörame uue lehekülje maavälise elu otsinguil, teejuhtideks andekad Eesti teadlased Pirjo Spuul, Inga Sarand, Mihkel Pajusalu, Piret Vacht, Karin Bachmann, Grete Arro ja Anna Angerjas.

Kasutatud muusika:
Jarek Kasar – Klaaskuulis
Janek Murd – Kuidas ehitada kosmoselaeva?

Aita meil levida, jaga meie linke.
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.