Meist

Levila ilmus Eesti ajakirjandustaevasse 2020. aasta kevadel looga "Alkoholi lapsed”.

Sellest saadik on Levila avaldanud üle saja artikli, filmi, audioloo ning ajakirjandusliku eksperimendi, mis annavad sõna neile inimestele, kes on sattunud oluliste sündmuste keskele. 

Nii valmis Levilas 2022. aasta alguses film “Estcoy-8”, mis räägib ühest Afganistani missioonist läbi sündmustes osalenud sõdurite lugude.

Levila ajakirjanikud on kõndinud jalgsi läbi kogu Rail Balticu planeeritud trassi, on kohal sõdivas Ukrainas ning ei karda seejuures intervjueerida neid, kelle arvamus on ebapopulaarne. 

Meil on lugusid avaldanud Eero Epner, Erik Tikan, Keiu Virro, Tiina Kaukvere, Joonas Sildre, Janek Murd, Mari Mets, Janno Zõbin, Lennart Ruuda, Sander Punamäe, Andres Haabu ja paljud teised.

Levila asutaja on Daniel Vaarik, selle käivitamisse on investeerinud Taavet Hinrikus, Ahti Heinla ning Sten Tamkivi, Martin Villig, Markus Villig ning veel 15 inimest inimest. Kui soovid olla üks nende seast, anna meile sellest märku!

Levila sai 2022. aastal ka selge sõnumi edendaja tiitli.

Uute lugude ideed

Levila poole võib pöörduda uute lugude ideedega. Meid huvitavad lood loodusest, julgeolekust, vaimsest tervisest, hakkamasaamisest, õppimisest ning eriti huvitavad meid lood, mis leiavad aset väljaspool Tallinnat.

Hea Levila lugu ei pea olema pikk ega lühike, ta peab olema vaid jutustatud lihtsalt ja haaravalt. Et seda saaks lugeda, vaadata või kuulata võimalikult paljud inimesed, alates keskkooliõpilastest ja lõpetades vanaemadega.

Kuid alustada võib lihtsalt ideest. Saada meile mõtteid lugudest või teemadest aadressil ideed@levila.ee.

Vabandame, kui me alati ei jõua kaastööde ideedele kohe vastata. Läbi loeme need kõik ning nii mõnigi meile pakutud idee on lõpuks jõudnud ka looni.

Koostöö teiste meediakanalitega

Levila loomingu kasutamine on reguleeritud autoriõigusega. Koostöösooviga palume pöörduda aadressil info@levila.ee.