Trail Balticu videod

Levila kõndis jala Iklast Ülemistesse, et aru saada Rail Balticust. Et näha ja jäädvustada neid paiku, mida mööda võib tulevikus joosta raudtee. Või siis mitte – kui uskuda Rail Balticu vastaseid.

Me kõndisime avatud pilgu ja kaameraga Iklast Ülemistele. Meie videod jäävad alles, vaatamiseks tulevastele põlvedele.

Vaata päevade videosalvestusi altpoolt.

Vaata ka treilerit.

Lugematu hulk inimesi, talusid, mahajäetud ja taasleitud kohti, kuid nende vahel ka takjaid, kõrkjaid ja kraave, ekskavaatoreid, teeotsi ja päikesetõusus helendavaid lagendikke on selja taha jäänud.

Avaldatud: 03.2021

Rändaja tutvub mitmete uute inimestega, nende hulgas ka esimene, kelle maja peagi lammutatakse

Avaldatud: 02.2021

Lihtsalt, et sa teaksid, see retk ei ole ainult lihtne ja rõõmus. Aga ka kõige ootamatumal hetkel võib aset leida inimlik kohtumine. Nagu elus ikka.

Avaldatud: 02.2021

Need kohtumised võtavad aega, kuid nende pärast me ju kogu selle matka korraldanud oleme. Tänagi on oodata uusi liitujaid.

Avaldatud: 02.2021

Vahepeal muutus kõndimine filosoofiliseks aruteluks. Üks kaasamatkaja, Argo: “Loomad kogunevad sinna, kus on toit, inimesed aga sinna, kus on raha.”

Avaldatud: 02.2021

Rändaja seadis oma sammud liiprite takti ning kõndis ja kõndis. Eelmiste päevade viivitus tuli tasa teha. Kokku tuli 31 kilomeetrit, kuid kui rändaja jõudis naise juurde, kes on hättajäänud siile üles kasvatanud, võttis ta aja maha, sest siilid on tema lemmikud.

Avaldatud: 10.2020

Käes on laupäev – teatud ringkondades tuntud ka kui ajujahipäev. Sellest hoolimata kavatseb rändaja just täna teha kõige kiiremat tempot.

Avaldatud: 10.2020

See rännak meenutab üha rohkem teekonnafilmi. Peategelane kohtub iga päev inimestega, kes räägivad talle oma lootustest ja hirmudest. Rändajal on tunne, et ta saab neist iga päev rohkem aru.

Avaldatud: 10.2020

Mida lähemale rändaja jõuab suuremale asustusele, seda rohkem uudistajaid ja kaasamatkajaid matkaja kohtab. Keegi tuleb lihtsalt “hullu” vaatama, mõned jalutavad kaasa.

Avaldatud: 10.2020

Veel Levila lugusid: