60 sekundit

60 sekundit: Juhuslik seks ilma kondoomita

Teisipäev, 23.11.2021

  • Autor:Levila toimetus
  • Illustratsioon:Joonas Sildre
  • Avaldatud:11.2021

Janno esimene 60 sekundit: kuidas naised kuulutavad

Täna ilmub Levila lugu raha eest seksimisest. Hoiatus: järgnevad stseenid, mille lugemiseks võiksid olla üle 18 ning mis mõne lugeja jaoks võivad isegi siis olla häirivad.

„Sümpaatne naine, 37/165/63/4, pakub klassikaline seks kondoomiga, suuseks ilma kummita, erootiline massaaž ja massaaž, cunnilingus ja 69. Ei ole kohta, tulen sinu juurde ise külla.”

„Kena 34 aastane brünett pakub autokohtingut ilma kummita, hea ja oskuslik minett ja lõpetada saab suhu, 50 eurot. Ole terve ja kaine. Kokkuleppel saan ka ise kohale tulla mõistlikus kauguses.”

Janno teine 60 sekundit: mehed muljetavad

„Niipalju veel, et pealiskaudsel vaatlemisel narkar kohe kindlasti pole, pigem tõesti raha vajav naine. Elama pidi Nõmmel. Kusjuures kummi tal endal pakkuda ei ole. Kui mehel omal kaasas ei ole, siis ei olegi.”

„Soovitan soojalt. Küsib 50 eurot ja kella suht ei vaata, aga ma pakuks, et läks rohkem kui tund. Ise aktiivne ja masinavärk tihke. Kui palud, et rahuldaks su ees, teeb seda näpukat ja keelekat ei lase teha, vähemalt nii ütles mulle, aga lõpu poole sain näputööd ka teha. Teeb kummiga, aga ma ei tea, kas ma olin tüiselt hea, et sain ka ilma kummita põrutada ja sisse lasta.”

„Tema juhatusel sõitsime Lasnamäele eraldatud kohta. Võtsime tagaistmel kohad sisse. 50-eurone vahetas omanikku ja kumm kadus taskusse tagasi. Ta võttis jope seljast, tõstis särgi üles, push-up rinnahoidjat ei tahtnud ära võtta. Tõenäoliselt seetõttu, et kuulutuses märgitud suured rinnad ei ole sugugi nii suured. Aga kõik eelnev kaotas tähtsuse, kui ta imema hakkas. Väga oskuslikult, ilma kiirustamata. Tulin suht ruttu, otse suhu. Imes tühjaks, sülitas suutäie uksest välja ja naeratus näol küsis, kas suitsu ka teeme.”

Eriku ja Joonase 60 sekundit: plakat hakkab valmis saama

Levila esimene täispikk dokfilm on peaaegu valmis. Siin on plakati kavand, kust on veel puudu paar kirja ja nime.

Inforuum. Mida me ise loeme, kuulame või vaatame?

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.