60 sekundit

60 sekundit: Mitu nime sul on?

Neljapäev, 16.12.2021

  • Autor:Levila toimetus
  • Illustratsioon:Joonas Sildre
  • Avaldatud:12.2021

Danieli 60 sekundit: olla imetletud

Ma tunnen ennast juba mõnda aega päris tahetud tüübina, sest kiirlaenufirmad saadavad mulle jälle imetlevaid sõnumeid. Sa oled äge. Super. Sa väärid enamat. 

Üleeile eraldasid ühed tüübid mulle näiteks musta krediitkaardi, millel on 2000 eurot krediiti. 

“Luba endale sellel imelisel ajal muretut poeskäimist,” kirjutavad nad mulle. Veel lubavad, et 35 päeva on mu ostud täiesti intressivabad. Ning nad annavad vaikselt mõista, et selle raha eest saaks rentida autot või elada hotellis.

Ma tean, et nad saadavad seda vaid sellepärast, et selle loo kirjutamiseks võtsin ma kiirlaenu ning maksin isegi tagasi. Kuid siiski on ju tore tunda, et keegi imetleb sind.

Denialofi 60 sekundit: kas tulevikus on igal inimesel mitu nime?

Inimene, kellega ma kohtuma pean, saadab sõnumi: “Ma istun tagumises saalis, läpakas on ees lahti.”

Ma leian ta kerge vaevaga üles, kuid pean küsima, kuidas on võimalik, et temast ühtegi pilti netis pole.

“Sest mu vanemad andsid mulle kaks eesnime, ühte eesnime kasutan koos perekonnanimega siis, kui ma ei taha väga pilte jagada, teist kasutan oma teise äri jaoks, ja noh, koos on need nimed … valitsuse jaoks.”

Milliste nimede alt sina esined? Mina võin öelda, et peale Danieli on mu nimi viimasel ajal olnud ka Denialof – seda kasutan peamiselt suhtluskeskkonnas Discord. 

Igatahes sellest mitme nimega tüübist sa veel kuuled Levilas.

Inforuum. Mida me ise loeme, kuulame või vaatame?

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.