Kaadri taga: “Võimule sinuga”.

Levila ja TV3 tegid koos valimissaate, mis on eetris täna kell 21.

Ma tean, et mu jutt algab nagu reklaam. See ongi reklaam.

“Levila pole sellist saadet veel enne teinud. Ja TV3 pole sellist saadet veel enne teinud.” Ei ole jah, seejuures.  

Aga tavaline turundustekst räägiks kohe sellest, kuidas me saime kõik asjad kohe ära tehtud, sest me oleme ju profid. Võib olla olemegi, kuid kaadri taga juhtus põhimõtteliselt kõike. 

Palun väga, istusin värviliste tuledega kaetud puldi taga ning proovisin ühendust saada kõrvalruumis seisva Sander Punamäega, kes oli nähtav mitme ekraani pealt. 

“Kuuled mind? Üks-üks-...”

Sander ei paistnud mind kas kuulvat või lihtsalt ei teinud välja. Nägin siiski ekraanilt, et ta sättis kõrvaklappe paremini pähe.

“See ei ole mikrofon, see on lamp,” ütles keegi stuudios minu ees olevale varre otsas olevale nublakale osutades. “Kohe toome sulle mikrofoni ka”.

Hoiatus. See on lamp...

Veel viis minutit ning algas saate “Võimule sinuga” salvestus. 

Selle saate väljamõtlemine käis omamoodi rekordkiirusel. Unetud ööd ja mis kõik meid tabas. Veel viis päeva tagasi ei olnud meil saatesse ühtegi külalist. Mu kolleeg Lennart ajas neid mööda Eestit iga päev nii kaua taga, et taevas olid juba virmalised kui ta koju läks. 

Veel üheksa päeva tagasi ei olnud meil selle saate kontseptsiooni.

Veel kaks nädalat tagasi me ei teadnudki, et me sellise saate teeme.

Täna õhtul saame teada, kuidas see meil kõik välja tuli. Meie arvates tuli! Eile rääkisime TV3-s saatest ka veel lähemalt.

Ja nüüd ka tänusõnad.

Liina Kanarbik, Piret Jürman, Sander Allikmäe, Toomas Perli, Signe Suur  ja kogu ülejäänud TV3 tiim selle eest, et te panite õla alla ideede, produktsiooni ja saate kaasjuhtimisega. 

Kolleeg Lennart Ruudale, et ta helistas nõrkemiseni valijatele, et nad saatesse saada. Samuti Sander Punamäele, Andres Haabule ja kõigile teistele Levila kolleegidele, et saade sai nii kiiresti välja mõeldud ja korraldatud.

Vaata saadet TV3 järelevaatamisest.

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.