Vaata(4 min)

Kas peame Lavly Perlingu vastuseid katkestama?

Mis on oluline Parempoolsete valija jaoks? Mis mitte? Kas esineja püüab viktoriiniküsimuste vahepeal valijatele kõnet pidada?

  • Autor:Sander Punamäe
  • Autor:Andres Haabu
  • Avaldatud:01.2023

Lavly Perling juhib hiljuti loodud erakonda Parempoolsed. Täna on ta Levila viktoriini võistlustules. Kas ta saab rohkem punkte kui Mart Võrklaev Reformierakonnast?

Levila kontrollis, kui hästi tunnevad kaheksa armastatud Eesti poliitikut oma valijat. Kui jutt läheb pikale, sekkub meie kuri monteerija.

Iga päev astuvad meie viktoriinil üles erakondade esindajad.

Mäng käib võidu peale! Võitja kuulutame välja veebruari alguses, kuid tõeline võitja selgub muidugi Riigikogu valimistel, 5. märtsil, 2023.

Tulemusi hindas Tarmo Jüristo sihtasutusest Salk. Kohtuniku hinnangud põhinevad põhjalikel valijauuringutel, mida Salk on regulaarselt korraldanud koos uuringufirmaga Norstat.  

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.

Kui saad pisut rohkem toetada, uuri lisaks siit!