Inimkaubandus,
Janno Zõbin,
Kupeldamine,
Prostitutsioon,
Seksitööstus

Raha eest seksijad

Juba rohkem kui kümme aastat on seksitöötajad Eestis justkui nähtamatud. Uudishimu, mida see töö 2021. aastal endast kujutab, kes seda teevad ja kuidas see inimestele mõjub, pani mind asja uurima.

Tähelepanu! Järgnevad peatükid sisaldavad kirjeldusi, mis võivad häirida. Edasi lugemisel ja loo kuulamisel palun arvesta sellega.

Aita meil levida, jaga meie linke!
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Kuula
Inimkaubandus,
Janno Zõbin,
Kupeldamine,
Prostitutsioon,
Seksitööstus

1. osa. Need, kes pakuvad teenust

36 min

Viimase kahekümne aasta jooksul on nii seksiostjate kui seksimüüjate hulk Eestis vähenenud ja seksitöötajatest naiste keskmine vanus tõusnud. Organiseeritud kuritegevus on seoses prostitutsiooniga küll vähenenud, kuid imbub ikka Eestisse, muu hulgas ka näiteks Ladina-Ameerikast.

Kuula
Inimkaubandus,
Janno Zõbin,
Kupeldamine,
Prostitutsioon,
Seksitööstus

2. osa. Need, kes aitavad naisi ja võitlevad inimkaubandusega

17 min

Seksitöötajatel tuleb oma vaimse tervise probleemidega maadelda ka pärast prostitutsiooniga lõpparve tegemist. Kupeldamine on endiselt levinud ja võtab erinevaid, sageli peidetud vorme. Prostitutsiooni kaasatud on haavatavad ja kergesti mõjutatavad.

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.