Täna Venemaal

Saatesari “Täna Venemaal” aitab eestlastel mõista Eesti suurimat naaberriiki, Venemaad. Saatejuht Georgi Abolõmov on majandusharidusega poksitreener, kes teeb vabal ajal ka filme. Tema unistuseks on teha oma mängufilm.

42 min

Georgi Abolõmov helistab kahele Venemaa tuumaasjatundjale, et aru saada, kui tõsiselt peaks võtma Venemaa tuumaähvardusi. Kus on müüt, kus propaganda ning kus faktid?

45 min

Siim Kallas ja Daniel Vaarik räägivad, mis tunne on olnud Putinit oma silmaga näha ning kuuleme, kuidas kunagine Putini pooldaja temasse usu kaotas.

19 min

Sarja viiendas osas on luubi all avameelsusega laineid lööv Juri Dud, kelle filmidel on miljoneid vaatamisi ning kelle saatesse pääsemisest unistavad tuhanded.

19 min

Sarja neljandas osas on luubi all üks olulisim tegevvõimu oponent Venemaa poliitilisel areenil – Aleksei Navalnõi.

Georgi Abolõmov, poksitreener, filmitegija, raadiosaade Täna Venemaal, nafta, maagaas, maavarad

16 min

Sarja kolmandas osas on luubi all nafta ja maagaasi roll Venemaa majanduses. Kas eesootav naftakriis võib osutuda Putini režiimile otsustavaks?

Georgi Abolõmov, poksitreener, filmitegija, raadiosaade Täna Venemaal

20 min

Sarja teises osas on luubi all Putini aina pikenev valitsusaeg. Tema poolehoidjad küsivad teisitimõtlejatelt ‘’Kes siis veel kui mitte Putin?”

Georgi Abolõmov, poksitreener, filmitegija, raadiosaade Täna Venemaal

14 min

Sarja esimeses osas on luubi all on vene inimeste suhtumine koroonasse ning Vene valitsuse katsed viirusega võidelda.

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Levila jõuab 2022. aastal tasuta rohkem kui 200 000 inimeseni Eestis. Sina saad aidata meil olla sama teravad, vabad ja sõltumatud ka edaspidi.

Me kasutame igat meile laekunud eurot selleks, et muuta Eesti ajakirjandus paremaks.

Toeta igakuiselt