Vaata

Härra Sõda: lühidokk Leo Kunnase maailmast

Leo Kunnase nimi võiks olla Härra Sõda. Sest sõjale on ta elanud ja sellest isegi raamatuid kirjutanud. Ukraina sõja tõttu vaatavad paljud inimesed tema hoiatusi uue pilguga. Dokumentaali valmimisele aitas kaasa Postimees.

  • Autor:
  • Reporter:Sander Punamäe
  • Režissöör, monteerija, operaator:Andres Haabu
  • Avaldatud:08.2022

Ta on isa, kirjanik, julgeolekuekspert ja poliitik, kuid ennekõike siira ja ausa südamega sõjamees, kes on arvestanud ka olukorraga, kui Eesti nimel tuleb surra või tappa. Need paljude jaoks arusaamatud ja judinaid tekitavad stsenaariumid on tema oma peas juba läbi mänginud. Ja soovitab seda teha ka teistel. Et iga mees oleks päriselt valmis juhuks, kui tuleb otsustada: kas ellu jääd sina või see teine. Kas oled sõja korral valmis vajutama päästikule, sest su vastas seisval inimesel on seljas punane vorm? 

See on Leo Kunnase maailm, kus vastused on ilmselged, sest ta teab omast kogemusest hästi: punasele režiimile on võimalik vastu seista vaid jõuga.

Vaata tasuta Levilast või Postimehest.

Aita meil levida, jaga meie linke.
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.

Kui saad pisut rohkem toetada, uuri lisaks siit!