inimene,
poliitika

Härra Sõda: lühidokk Leo Kunnase maailmast

Leo Kunnase nimi võiks olla Härra Sõda. Sest sõjale on ta elanud ja sellest isegi raamatuid kirjutanud. Ukraina sõja tõttu vaatavad paljud inimesed tema hoiatusi uue pilguga. Dokumentaali valmimisele aitas kaasa Postimees.

  • Autor: Author avatarAndres Haabu
  • Reporter: Sander Punamäe
  • Režissöör, monteerija, operaator: Andres Haabu
  • Avaldatud: 08.2022

Ta on isa, kirjanik, julgeolekuekspert ja poliitik, kuid ennekõike siira ja ausa südamega sõjamees, kes on arvestanud ka olukorraga, kui Eesti nimel tuleb surra või tappa. Need paljude jaoks arusaamatud ja judinaid tekitavad stsenaariumid on tema oma peas juba läbi mänginud. Ja soovitab seda teha ka teistel. Et iga mees oleks päriselt valmis juhuks, kui tuleb otsustada: kas ellu jääd sina või see teine. Kas oled sõja korral valmis vajutama päästikule, sest su vastas seisval inimesel on seljas punane vorm? 

See on Leo Kunnase maailm, kus vastused on ilmselged, sest ta teab omast kogemusest hästi: punasele režiimile on võimalik vastu seista vaid jõuga.

Vaata tasuta Levilast või Postimehest.

Aita meil levida, jaga meie linke.
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Levila jõuab 2022. aastal tasuta rohkem kui 200 000 inimeseni Eestis. Sina saad aidata meil olla sama teravad, vabad ja sõltumatud ka edaspidi.

Me kasutame igat meile laekunud eurot selleks, et muuta Eesti ajakirjandus paremaks.

Toeta igakuiselt