Filmitegija

Andres Haabu

Filmitegija. Töötanud korduvalt nii Äripäevas kui Postimehes. On viieteist aasta pikkuse karjääri jooksul viimaks mõistnud, et liikuv pilt on fotost hulga etem. Nii keskendubki nüüd videole.

video

Me käisime rämmaril

Meie uus videolugu Eesti teismeliste ja kahekümneaastaste seas tuntust kogunud poolpõrandaalusest bändist FMMB. Bändi nimi on lühend väljendist Fuck Money, Make Bitches.

video

Kadi & Glock

Inimestel on üha enam relvi. Tippjuht ja arst Kadi Lambot räägib, missugune oli tema teekond relvani.

video

Toitumisnõustaja salajane kirg

Ettevõtja ja toitumisnõustaja Erik Orgu avab seniteadmata tahu oma elust. Ta räägib, miks tal on kodus relvad.

video

Sõjaprintsess Xena või tavaline hobi?

Tarkvaraarendaja Marie Fischer räägib, miks ta jalutuskäigul püstolit kannab ning kuidas politsei relvaomanikke pitsitama on hakanud.

video

Lõpuboss

Levila relvalugude viimasel kangelasel on rohkem relvi kui kõigil teistel sarjas osalenutel. Mida Aron oma relvadega teeb, mida mõtleb Ukraina sõjast ja millise jälje jättis Eesti relvaomanike mainele Mikk Tarraste juhtum?

video

Millisest väitlusest unistavad poliitikud?

"Debatt peaks olema sihuke, et poliitik ei julge sinna minna".

video

Metsapoole venelased

Üllataval kombel on suurimad lageraie vastased Eestis venelased, mitte eestlased. Miks?

video

Staarid, keda polnud

Neli legendaarses tõsielusarjas osalenud meest räägivad suud puhtaks.

video

Pärnu lahes on uus söödav loom

Kaubalaevadega on Eesti vetesse jõudnud Kariibi merest pärit karp, mis kohalikke liike üha jõulisemalt välja tõrjub. Kuid mis oleks, kui me neid sööks? Merebioloog Jonne Kotta õpetab, kuidas.

video

Kolme sõjaratsu nõukogu

Mis juhtub, kui ühel kaunil suveõhtul istuvad lõkke äärde kolm erus sõjameest: kolonelleitnant Leo Kunnas, kindral Ants Laaneots ja brigaadikindral Alar Laneman? Siis räägitakse Eesti kaitseväe loomisest, kuidas ära tunda Vene agent ning sellest, kuidas aastaid tagasi üks kaitseväe peastaabi sekretär meeste päid segi ajas.

video

Laul, mis ennustas sõda

Kas Eesti ansambel Sõpruse Puiestee ennustas tõesti ette sõjalaeva Moskva uppumist? Räägime 20 aastat vana laulu "Mustale merele" sünnist selle autori Mait Vaiguga.

video

Härra Sõda: lühidokk Leo Kunnase maailmast

Leo Kunnase nimi võiks olla Härra Sõda. Sest sõjale on ta elanud ja sellest isegi raamatuid kirjutanud. Ukraina sõja tõttu vaatavad paljud inimesed tema hoiatusi uue pilguga. Dokumentaali valmimisele aitas kaasa Postimees.