Vaata(18 min)

Millisest väitlusest unistavad poliitikud?

"Debatt peaks olema sihuke, et poliitik ei julge sinna minna".

Poliitiliste aruteludega katsetamise tõttu on Levila olnud Eesti ajakirjanduse "üleannetu laps". Samas kõlab üha enam hääli, et tavapärased poliitilised telesaated on ajast ja arust, neid ongi valimiste eel liiga palju ning muul ajal liiga vähe. Nad on igavad ja mõeldud vaid kitsale ringile inimestest.

Otsides värskeid lähenemisi on Levila teinud julgeolekuteemalise arutelu Ants Laaneotsa koduaias Elvas ja valijate tundmise viktoriini Eesti tipp-poliitikutele. Vahetult enne viimaseid valimisi tegi Levila koos TV3-ga ajalugu andes saates "Võimule sinuga" poliitikute kõrval võrdse koha ka nende valijatele.

Täna aga räägime kahe väga erineva poliitikuga, sotsiaaldemokraat Riina Sikkuti ning isamaalase Urmas Reinsaluga sellest, milline võiks olla üks hea televäitlus. Vahele näitame kaadreid saate "Võimule sinuga" tegemisest.

Tähelepanu! Selle loo kommentaariumis võid jagada ka oma arvamust, milline on üks hea väitlus.

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.