Vaata(4 min)
poliitika,
Viktoriin

Kas Isamaa valija on kooseluseaduse osas sama meelt?

Kas Isamaa valija jaoks on tähtsam mure toimetulek või julgeolek? Mida arvab Isamaa valija kooseluseadusest? Ja kui hästi tunneb seda olukorda Isamaa tipp-poliitik Priit Sibul? Ning nagu meie viktoriini reeglid ette näevad – kui jutt läheb liiga pikaks, sekkub Levila kuri monteerija.

  • Autor:Sander Punamäe
  • Autor:Andres Haabu
  • Avaldatud:01.2023

Priit Sibul on erakonna Isamaa peasekretär. Täna on ta Levila viktoriini võistlustules. Kas ta saab rohkem punkte kui Mart Võrklaev Reformierakonnast või Lavly Perling Parempoolsetest?

Levila kontrollis, kui hästi tunnevad kaheksa armastatud Eesti poliitikut oma valijat. 

Iga päev astuvad meie viktoriinil üles erakondade esindajad.

Mäng käib võidu peale! Võitja kuulutame välja veebruari alguses, kuid tõeline võitja selgub muidugi Riigikogu valimistel, 5. märtsil, 2023.

Tulemusi hindas Tarmo Jüristo sihtasutusest Salk. Kohtuniku hinnangud põhinevad põhjalikel valijauuringutel, mida Salk on regulaarselt korraldanud koos uuringufirmaga Norstat.  

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.