Kirjanduspodcast Kapsapea - Levila

Kirjanduspodcast Kapsapea

“Kapsapea” ärgitab lugema ja loetust rääkima, andes inspiratsiooni ja vabastades häbist, mida raamatute mittelugemine põhjustada võib.

“Kapsapea” on kirjandusteemaline jutusaade, mille keskmes on lugeja. Saadet veavad Berit Kaschan ja Ester Urbala, kes on veendunud, et kirjanduse kaudu saab rääkida ükskõik millest. Ja täiesti vabalt.
Igas saates vaatleme mõnd elulist teemat uuemate ja vanemate, tuntud ja vähem tuntud, rohkem ja vähem kapsaks loetud raamatute ning lugejatelt kogutud muljete põhjal. Osa neist muljetest saab alati ka ette loetud

Ester Urbala on kirglik lugeja, kes andis hiljuti välja oma esimese novellikogu. Tema kirjatööd on ilmunud ajakirjades Looming ja Edasi.org.

Berit Kaschan on biblionaut, kes on veendunud, et lugemine teeb inimese õnnelikuks ja vabaks. Ja ei väsi seda kordamast.

Aita meil levida, jaga meie linke!
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Kas sulle meeldib Levila?
Nüüd saad meid toetada ka telefoni teel!

5 eurot9001006
20 eurot9001007

Levila logo

49 min

Suvi on end mõnuga välja sirutanud ja “Kapsapea” otsustas selle täiusliku suvetunde eriti soojade tekstide ja meeleolumuusika kaudu kinni püüda ja ära salvestada. Nii igaks juhuks.

party book

43 min

Meenutame seda, mis tunne oli veel peol käia. Ikka läbi kirjanduse.

Räägime kulinaarsetest naudingutest ja kannatustest, eriliselt maitsvatest kirjakohtadest, toidu ja võimu suhetest, paksudest ja peenikestest, näljast ja ülesöömisest.

37 min

Kirjanduspodcasti "Kapsapea" esimeses osas räägime, mida tähendab bibliofiiling ning mille järgi aru saada, kas ka sinul võib olla raamatuhäbi.