Vaata(4 min)

Kas värske pilk aitab Lauri Hussaril oma valijat mõista?

Kas värske pilk aitab? Kas erakond Eesti 200 esimees Lauri Hussar saab oma valijatest paremini aru kui senised võimul olijad?

Kas Eesti 200 valija ikka tahab ikka Eesti asjade üle otsustamist Euroopas? Kas Lauri Hussar teab vastust? Ning kas ta võidab meie viktoriinis teist uut tulijat, Lavly Perlingut? Vaata ka, kuidas said hakkama Mart VõrklaevPriit Sibul ning Jüri Ratas!

Levila kontrollis, kui hästi tunnevad kaheksa armastatud Eesti poliitikut oma valijat. 

Iga päev astuvad meie viktoriinil üles erakondade esindajad.

Mäng käib võidu peale! Võitja kuulutame välja veebruari alguses, kuid tõeline võitja selgub muidugi Riigikogu valimistel, 5. märtsil, 2023.

Tulemusi hindas Tarmo Jüristo sihtasutusest Salk. Kohtuniku hinnangud põhinevad põhjalikel valijauuringutel, mida Salk on regulaarselt korraldanud koos uuringufirmaga Norstat.  

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.