Eesti muusik ja laulja Maria Vainumäe räägib deemonitest, kellega võitlemise kõrvalt peab ta suutma läbi lüüa ka halastamatus muusikaäris.

Aita meil levida, jaga meie linke.
Või toeta Levilat Patreonis (see on lihtne)!

Kuula
manna,
noored,
noorte vaimne tervis,
vaimne tervis

1. osa. Olla naine meestekesksel alal

13 min

"See, kui palju mind tegelikult seksualiseeriti, ära kasutati, naerualuseks tehti, mulle valetati, on vastik. Ma ei teadnud, mis on tegelikult viisakus, austus, siirus."

Kuula
manna,
noored,
noorte vaimne tervis,
vaimne tervis

2. osa. Mänguväli

12 min

"Astusin vaimsete haiguste mänguväljale kaheteistaastaselt. Keegi ei seletanud mulle mängureegleid ja ma ei näinud seal ühtegi inimolendit peale iseenda."

Kuula
manna,
noored,
noorte vaimne tervis,
vaimne tervis

3. osa. Uued külalised

13 min

"Seitsmeteistaastane roosade juustega Maria oli väsimusest nurka nii kühmu tõmbunud, et ei jaksanud uutele külalistele teedki pakkuda. Aga neil polnud sellest lugu, nad sättisid ennast mu ajulohkudesse mugavalt sisse, et end ööpäevaringseks tööks vaimselt valmis panna."

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.

Kui saad pisut rohkem toetada, uuri lisaks siit!