Vaata(6 min)

Kas rohelised on inimesed nagu kõik teised?

Roheliste kaasjuht Johanna Maria Tõugu on meie valijaviktoriini viimane osaleja. Kas ta suudab oma valijateadmiste osas edestada viktoriini liidrit Mart Helmet või teisel kohal olevat Lauri Läänemetsa?

  • Autor:Sander Punamäe
  • Autor:Andres Haabu
  • Avaldatud:01.2023

Vaata ka, kuidas on meie valijaviktoriinil hakkama saanud teised tipp-poliitikud nagu Lavly PerlingMart VõrklaevPriit SibulJüri Ratas ning Lauri HussarLauri Läänemets või Mart Helme.

Levila kontrollis, kui hästi tunnevad kaheksa armastatud Eesti poliitikut oma valijat. 

Iga päev astuvad meie viktoriinil üles erakondade esindajad.

Kui jutt läheb liiga pikaks, sekkub meie kuri monteerija ning lõikab lühemaks.

Mäng käib võidu peale! Võitja kuulutame välja veebruari alguses, kuid tõeline võitja selgub muidugi Riigikogu valimistel, 5. märtsil, 2023.

Tulemusi hindas Tarmo Jüristo sihtasutusest Salk. Kohtuniku hinnangud põhinevad põhjalikel valijauuringutel, mida Salk on regulaarselt korraldanud koos uuringufirmaga Norstat

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.

Kui saad pisut rohkem toetada, uuri lisaks siit!