Alusta siit

Tere tulemast Levilasse!

Kui tahad Levilast rohkem teada, siis loe seda lugu.

Levila algas väikese meedialaborina, aastal 2019, kuid täna on sellest saanud üks põhjalikumaid tasuta ajakirjandusväljaandeid Eestis. 

Eelmisel aastal külastas Levilat üle veerand miljoni Eesti inimese.

Me usume, et nad tulid siia sellepärast, et Levila räägib olulistest teemadest ilma keerutamata ja huvitavalt. Võib olla ka sellepärast, et Levila ei ütle, kuidas keegi mõtlema peaks ning me ei ütle ka seda, millist poliitikat keegi armastama peab.

Meie peamised autorid leiad siit rubriigist, kuid inimeste hulk, kellega me aeg ajalt koostööd teeme, on palju laiem. 

Levila on tasuta tänu sellele, et me oleme leidnud piisavalt palju inimesi, kes on meid toetanud, kas otse või läbi Patreoni. Meie suurimad toetajad-investorid on Taavet Hinrikus, Martin Villig, Markus Villig, Sten Tamkivi, Ahti Heinla.

Eelmisel aastal tegime me kõige vaadatavama dokumentaalfilmi Eestis, Estcoy-8, mis räägib Eesti sõjameestest Afganistanis, seejärel kirjutasime me ka hitiks saanud raamatu "Vapilõvi", mis räägib president Kersti Kaljulaidi elust presidendina.

Me olime esimeste Eesti ajakirjanike seas, kes jõudsid sõja puhkedes Ukrainasse. Kuid enne seda käisime aasta aega kirikutes ning kirjutasime koos Eesti Päevalehega artiklisarja "Usu võim".

Me oleme proovinud mõista Eesti suurima dopinguskandaali peategelast Mati Alaveri ning seda, kuidas suurepärased turundajad tegid kunagi Edgar Savisaarest superstaari.

Me oleme grillinud poliitikuid selle osas, kas nad tunnevad valijaid, kuid me oleme ka teinud huumorisarja Ühistu. See räägib ühest väikesest ühistust, mille liikmed püüavad üksteisega hakkama saada, justnagu väike Eesti Vabariik.

Me oleme proovinud võtta kiirlaenu, elada ilma töökohata ning uurinud, mida tähendab palgavaesus

Kui sulle tundub see huvitav, siis soovitame tellida ka meie uudiskirja

Vaata ka meie Youtube'i kanalit, Instagrami, Facebooki ja Twitterit. Ning telli meid!


Tervitades,
Daniel Vaarik
Levila asutaja

Toeta meid!

Illustratsioon toetajatele

Iga Levilale kantud euro läheb uute lugude tegemisse. Levila maksab nii ajakirjanikele, fotograafidele, illustraatoritele kui ka lugusid sisse lugevatele näitlejatele alati võimalikult õiglast tasu.

See on võimalik ainult tänu inimestele, kes Levilat toetavad. Aita meil olla teistmoodi – teravad, tasuta ja värsked – ka edaspidi.